R E K L A M A


Strona główna pl 

Logowanie

Email: 
Hasło: 
Zapamiętaj mnie: 


OgłoszeniaHodowleO koniach 

Polecamy
Linki 

ArtykułyForum

Mój pierwszy koń
Ile kosztuje, co potrzebuje, jak sie za to zabrać, jaką rasę wybrać.
Rasy koni:
Róznice i podobieństwa
Siodła, uprząż i inne
czapsy, buty, rodzaje siodeł i uprzęży, porady i wpsarcie
Mój koń jest chory
Kóńskie pogotowie, pomagamy, doradzamy, wspieramy
Żywienie i pielęgnacja
czym karmić, i jak się opiekować koniem
..i będzie źrebaczek!
ciąza i poród, porady, opieka, wymagania
Ujeżdżalnia
wychowanie, tresura, ujeżdżanie, skoki
Galopem
jazda konna, gdzie, jak i za ile, kiedy zacząć, jak długo trzeba?
Końskie opowieści
Trudne pytania, jak przekonać mamę, akcje ratunkowe, nasze blogi
   

Forum można używać zarówno bez logowania, jak i po zalogowaniu. Obok wypowiedzi zalogowanych użytkowników widoczne będą ich zdjęcia. Zapraszamy do logowania się!

(Posty obraźliwe, nie na temat i ogłoszenia będą usuwane).Warto przeczytać
Mentis.pl


Fauna i flora 

Kontakt
Projektowanie stron dla hodowli

Jesteśmy wiodącym twórcą złożonych aplikacji i stron internetowych dla hodowli psów i kotów. Bazujemy na połączeniu wieloletnich doświadczeń w budowie rozległych aplikacji bazodanowych z najnowszą technologią tworzenia witryn internetowych oraz potencjałem wybitnych informatyków i grafików komputerowych. Efektem tego jest perfekcyjna obsługa firm w zakresie inteligentnych projektów internetowych i multimedialnych. Nasz cel to dynamiczne wprowadzenie Państwa firmy na nowy prężny rynek internetu. Oferujemy profesjonalną realizację przedsięwzięć internetowych i multimedialnych o dowolnej złożoności, na każdym etapie wdrażania

Wykonane przez nas witryny internetowe dla hodowli kotów i psów w sposób profesjonalny łączą wysokie walory estetyczne z użytkowymi. Strony są przejrzyste, intuicyjnie ergonomiczne. Nasi specjaliści czuwają nad marketingową przydatnością projektów. Ponadto strony są dostosowane technicznie do wymogów wyszukiwarek internetowych, co zapewnia im doskonałe pozycjonowanie.

Tworzenie stron dla hodowli

W pełni funkcjonalna strona Hodowli z możliwością samodzielnej edycji wszystkich podstron. Strona daje możliwośc tworzenia nowych linków z nowymi podstronami, które mogą Państwo samodzielnie aktualizować i tworzyć w wygodnym edytorze. Edytor pozwala na zmianę koloru i kroju czcionki, wstawianie fotografii na każdą stronę. Można w tej sposób utworzyć nowe podstrony typu: o Hodowli, o rasie, osiągnięcia, rodowód, itp.

Przykłady naszych stron dla hodowli psów i kotów znajdą Państwo na szej stronie www.

Jako produkt otrzymują Państwo działającą zainstalowaną na wybranym przez Państwo serwerze stronę www. Strona ma możliwość dodania dowolnej liczby linków na różnych poziomach, wstawiania zdjęć oraz tekstu, a także tworzenia galerii w dowolnym miejscu strony. Dodatkową aplikacją jest moduł rodowodów, gdzie w łatwy sposób można wstawiać drzewo genealogiczne wraz ze zdjęciami przodków zwierzęcia. Strona w wersji podstawowej jest jednojęzyczna.

Zapraszamy
Magoora.pl

 

Strona www hodowli

 

 Copyright © 2007 MaWi Agencja Informatyczna
Projektowanie stron www kraków
Encyklopedia zwierząt
tworzenie stron dla hodowli